artinvest.kh@gmail.com Тел.: (057) 755-70-46, (095) 682-36-26 м. Харків, вул. Плеханівcька 126, оф.324

Головна

Компанія "ARTINVEST" - надійний партнер Вашого бізнесу

Наша компанія веде свою діяльність на ринку юридичних та бухгалтерських послуг для малого та середнього бізнесу з 2010 року. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги у сфері реєстрації підприємств усіх форм власності, а також їх подальше бухгалтерське та кадрове обслуговування. Наше основне завдання - забезпечувати ефективний розвиток і підтримку компаній - наших Клієнтів у сфері юридичного, бухгалтерського та кадрового обслуговування.

Переваги роботи з нами:

 • Економія
  У нас - безкоштовні бухгалтерські консультації та розумна цінова політика.
 • Досвід
  7 років досвіду та понад 100 постійних клієнтів.
 • Терміни
  Бухгалтерська звітність здається завжди вчасно і в строк.
 • Завжди на зв'язку
  Клієнти цінують нас за чуйність і готовність допомогти навіть в екстрених ситуаціях.
 • Співпраця
  Ввічливі фахівці підберуть вам оптимальне рішення з бухгалтерських послуг та юридичного обслуговування.

Бухгалтерський облік у Харкові, бухгалтерське обслуговування

Компанія ARTINVEST пропонує кваліфіковані бухгалтерські послуги в Харкові. В даний час бухгалтерське обслуговування дуже затребуване серед величезної кількості підприємств (ТОВ, ПрАТ, ПАТ, ФО тощо).

Організацій, які надають бухгалтерський облік у Харкові, також величезна кількість. Як правильно вибрати бухгалтерську фірму, якій можна довірити ведення бухгалтерського та податкового обліку, щоб уникнути негативних наслідків з боку податкових органів?

Під час вибору бухгалтерської фірми необхідно звертати увагу на відгуки клієнтів і вартість бухгалтерського обслуговування. Послуги з ведення бухгалтерського обліку не повинні бути занадто дешевими. Що стосується дорожнечі, то вартість бухгалтерського обслуговування залежить виключно від іміджу, репутації та керівництва компанії.

Наша компанія не прирівнює слова "Дорого – це якісно".

Найкращий спосіб - це аналізувати ринок бухгалтерських послуг, заробітну плату бухгалтера (включає всі витрати по його утриманню) і вибрати середнє значення між ними, і ви отримаєте нормальні ціни на бухгалтерські послуги в Харкові..

Бухгалтерське обслуговування підприємств, фірм, спдфл, ціни

І останнє, на що потрібно обов'язково звертати увагу під час вибору фірми, яка надає послуги бухгалтерського супроводу - це кваліфікація фахівців бухгалтерської компанії. Бухгалтерське обслуговування в Харкові підприємств, бухгалтерський супровід фірм ТОВ, ПрАТ, ПАТ, ФЛ та інших форм власності та різних видів діяльності вимагає від співробітника (бухгалтера) професійних знань, навичок і значного досвіду в конкретних галузях бухгалтерського обліку.

Підтвердженням кваліфікації фахівця є його диплом про вищу освіту, кваліфікаційні атестати, дипломи про підвищення кваліфікації та інші освітні документи.

Ми надаємо кваліфіковані бухгалтерські послуги Харків за такими напрямками:

 • бухгалтерське обслуговування організацій, компаній самих різних сфер діяльності;
 • бухгалтерський супровід ТОВ, ПрАТ, ПАТ, ФО підприємств з іноземними інвестиціями;
 • відновлення і постановка бухгалтерського обліку;
 • аутсорсинг бухгалтерського обліку (віддалене ведення бухгалтерського обліку).

Вартість бухгалтерського обслуговування в Харкові, бухгалтерський облік ціна

1. Ціна на послуги бухгалтерського обліку.

Вартість бухгалтерських послуг значно скоротить ваші витрати на:

 • утримання власної бухгалтерії, заробітної плати бухгалтера, премій, допомог тощо;
 • купівлі та подальшого оновлення ліцензійної програми (як правило 1С) з автоматизованого ведення бухгалтерського обліку;
 • обладнання робочого місця бухгалтера та його помічників, витрати, пов'язані з купівлею комп'ютерів, телефонів, принтерів та іншої необхідної техніки;
 • витрати з ведення бухгалтерського обліку включаються до оподатковуваної бази, ви враховуєте їх як витрати під час розрахунку податку на прибуток, а також приймаєте до заліку ПДВ;
 • забезпечення електронної здачі бухгалтерської та податкової звітності та подальше оновлення цього програмного забезпечення.

2. Послуги бухгалтерської фірми більш якісні, оскільки:

Бухгалтерська фірма в Харкові має у своєму штаті кілька бухгалтерів, які спеціалізуються в різних галузях бухгалтерського обліку (оптова, роздрібна, комісійна торгівля, виробництво, будівництво, надання послуг, виконання робіт, транспортна діяльність і багато іншого)

5/5 - (1 vote)