artinvest.kh@gmail.com Тел.: (057) 755-70-46, (095) 682-36-26 м. Харків, вул. Плеханівcька 126, оф.324

Юридичні послуги

Юридичні послуги в Харкові, консультація юриста Харків

Юридичні послуги в Харкові кваліфікованих юрисконсультів часто стають необхідною умовою для успішного становлення і розвитку бізнесу, і це стосується не тільки бізнесменів: навіть у досвідчених підприємців часом виникають складнощі з певними правовими процедурами та оформленням відповідних документів.

Консультація юриста для юридичних осіб та приватних підприємців - це індивідуальний підхід, комплексний юридичний супровід, а також гарантія абсолютної конфіденційності.

Наша юридична фірма підготує правові рекомендації, виконає складання та аналіз договорів, позовів та інших правових документів, юридичний супровід вчинення правочинів, послуги із захисту підприємницької діяльності, абонентське обслуговування та юридичну консультаційну підтримку.

Коло юридичних питань, які вирішує наша компанія, як правило, входить в обов'язки штатного або позаштатного корпоративного юриста в Харкові, а іноді навіть цілого корпоративного відділу.

Послуги, які надає наша юридична фірма в Харкові

Ми працюємо в різних сферах, зокрема:

  • IT-право - це абсолютно новий напрям юриспруденції. Є надзвичайно актуальним у наші дні, коли інформаційні технології розвиваються швидкими темпами і велика кількість бізнесів переходить в інтернет. Підприємцям слід зважати на те, що недостатньо створити сайт чи інтернет магазин і перевести бізнес у всесвітню мережу - необхідно подбати про захист своїх прав, зокрема авторських.
  • Представництво в суді - захист прав у суді може знадобитися вам не тільки в кримінальному, а й у цивільному процесі. Відповідно до останніх змін до Конституції України, інтереси громадянина в суді має право представляти лише професійний юрист Харків. Ми пропонуємо послуги адвокатів, які мають багаторічний досвід представництва в суді.
  • Супровід купівлі-продажу нерухомості - останнім часом у Харкові значно зріс попит на житло в новобудовах. Однак купівля квартири в щойно збудованому будинку або ж у будинку на стадії забудови, супроводжується великою кількістю ризиків. Наш юрист у Харкові допоможе розібратися, чи варто купувати житло в конкретному будинку, правильно оформити всі документи й уникнути ризику зазнати збитків. Ми також допоможемо і під час купівлі або продажу будь-якої іншої нерухомості.
  • Реєстрація нерухомості - оскільки останніми роками процедура державної реєстрації прав на нерухоме майно неодноразово реформувалася, складно самостійно розібратися у всіх її тонкощах. Наші фахівці допоможуть провести реєстрацію швидко, грамотно і законно.
  • Послуги сімейного адвоката - при вирішенні багатьох сімейних справ можуть знадобитися юридичні послуги в місті Харків. Зокрема, при укладенні шлюбного контракту або розлученні та розподілі спільного майна, при написанні заповіту та доведенні прав на спадщину, при стягненні аліментів або встановленні проживання дітей з одним із батьків - у всіх цих та багатьох інших випадках для вирішення справи на вашу користь варто скористатися послугами кваліфікованого сімейного адвоката в Харкові.
  • Реєстрація юридичних осіб - для того, щоб правильно і законно зареєструвати власний бізнес, варто дотримуватися всіх вимог, які регулюються законами України. Щоб не припуститися помилок, які згодом можуть вилитися в суттєві проблеми, під час реєстрації підприємства варто звернутися до досвідчених юристів.
  • Допомога підприємцю - при відкритті та веденні бізнесу підприємця часом очікує величезна кількість підводних каменів, розібратися з якими зовсім нелегко. Ми допоможемо з реєстрацією та ліквідацією ТОВ, підприємств, ФОП, ТОВ, з отриманням права власності на товарний знак і вирішенням багатьох інших питань, які з'являються перед підприємцями.
  • Послуги для іноземців - це цілий комплекс послуг, які допоможуть іноземцям законно жити і працювати на території України. Ми допоможемо отримати візу, тимчасове або постійне свідоцтво на проживання, дозвіл на роботу або відкриття бізнесу, допоможемо з оформленням шлюбу, тощо. Для роботи з іноземними громадянами в нашому штаті працюють фахівці, які вільно володіють англійською мовою.

Консультація юриста в Харкові - ціна

Ціни на юридичні послуги ми встановлюємо відповідно до конкретного випадку - адже ми переконані, що кожен наш клієнт потребує індивідуального підходу до себе.

Під час визначення суми оплати ми враховуємо складність проблеми, час, необхідний для роботи, залучення (за потреби) сторонніх експертів, накладні витрати. Ми готові виконати також додаткові вимоги наших клієнтів. Наші фахівці завжди готові піти вам назустріч!

Потрібні юридичні послуги в Харкові - звертайтеся до нас!

Якщо вам потрібна юридична консультація з будь-яких юридичних питань або допомога кваліфікованого фахівця - звертайтеся до нас. Наша юридична фірма має відмінну репутацію.

Rate this page