Про ліквідацію фізичних осіб підприємців

Для початку слід розібратися, що під собою має на увазі ліквідація фізичних осіб (ФОП). Потрібно зазначити, що це процес, який характеризується припиненням (закриттям) діяльності фізичного підприємця. Процедура ліквідації - це найоптимальніший варіант у тому випадку, якщо підприємець не отримує прибуток. Здебільшого ліквідація здійснюється за ініціативою самого підприємця, а також унаслідок банкрутства, за рішенням суду, за ініціативою податкової інспекції або в разі смерті підприємця. Так чи інакше, закриття діяльності підприємства досить-таки тривалий і трудомісткий процес.

Якщо ви бажаєте прискорити перебіг цього виду процедури, тоді вам потрібно звернутися по допомогу до висококваліфікованих фахівців, унаслідок чого ви отримуєте:

  • допомогу при отриманні всіх необхідних довідок про відсутність заборгованостей від Пенсійного Фонду та Податкової інспекції;
  • аналіз всієї необхідної документації, необхідної для ліквідації підприємства;
  • підготовку, а так само передача пакета документів у всі необхідні інстанції.

Ліквідація фізичних осіб здійснюється в кілька етапів, які включають у себе подання низки документів.

Перший етап передбачає надання оригіналу паспорта, оформлення заяви на реєстрацію про припинення діяльності ФОП, довіреність нотаріуса.

Другий етап включає збір усіх необхідних довідок у Пенсійному Фонді, Податковій інспекції.

Третій етап - завершальний, він охоплює подання реєстраційної картки на проведення державної реєстрації про припинення діяльності ФОП, довідки про відсутність заборгованостей за податковими платежами та зборами, а також з оплати єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Після проходження цієї процедури, ви отримуєте опис про те, що всі документи були прийняті на обробку.  

Вдаючись до допомоги фахівців, компанія "ART INVEST CAPITAL" гарантує вам якісні послуги, оптимальний рівень цін, компетентність в даному питанні, швидке вирішення ваших проблем. Ми зробимо все, і навіть більше! Телефонуйте нам або приїжджайте в наш комфортний офіс!

Rate this post