Реєстрація юридичних осіб

На сьогоднішній день одним з найбільш популярних питань є реєстрація юридичних осіб. Насправді ця процедура є досить-таки нескладною, але не кожна людина може дозволити собі витратити багато часу на вирішення всіх питань. У такому разі вам знадобиться допомога висококваліфікованого фахівця.

Реєстрація юридичних осіб - процес поетапний. Таким чином, слід розібрати кожен з таких них окремо. 

Перший етап - підготовчий, тут важливий вибір організаційно-правової форми підприємства, виду діяльності, а також одне з найважливіших питань - це вибір системи оподаткування.

Другий етап - складання всієї необхідної статутної документації. Цей етап включає в себе затвердження документації, призначення керівника, проведення процедури реєстрації та інше.

Третій етап - реєстрація найменування підприємства. Цей етап проводиться з метою унеможливлення випадків уже зареєстрованих підприємств із таким самим найменуванням. Під час вибору назви підприємства важливо звернути увагу на такі аспекти: найменування має бути практичним, відповідати діяльності підприємства, легко сприйматися на слугах, і як наслідок запам'ятовуватися.

Четвертий етап - реєстрація в податковій інспекції, а так само в соціальних фондах та інших державних органах. Реєстрація здійснюється за місцезнаходженням підприємства, в органі податкової державної служби.

П'ятий етап - виготовлення печаток і штампів. Цей процес є не обов'язковим, оскільки в законі України

"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу" зазначено, що суб'єкт господарської діяльності за власним бажанням може обзавестися печаткою, при цьому різні види дозволів не потрібні.

Шостий етап - відкриття рахунку в банку. Рахунок створюється в будь-якому комерційному банку згідно з Інструкцією про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземній валюті.

Пройти всі етапи вам допоможуть фахівці нашої компанії "ART INVEST CAPITAL". Звертаючись до нас, ви отримуєте: 

  1. Консультацію з питань оподаткування, збору всієї необхідної документації, реєстрації в державних органах.
  2. Відповідність ціни та якості наданих послуг.
  3. Вирішення питань будь-якої складності в короткі терміни. Запорука успіху компанії - задоволені клієнти! Звертайтеся до нас, і ви побачите наскільки просто створювати свій бізнес з нуля!
Rate this post