Реєструємо, перереєструємо та скасовуємо реєстрацію РРО по-новому

Головне управління ДФС у Тернопільській області нагадує, що доповнено перелік документів, які суб'єкт господарювання подає до контролюючого органу для реєстрації РРО:
копію паспорта (формуляра) РРО;
копію паспорта модему (у разі застосування зовнішнього модему);
копію договору (або іншого документа), яким підтверджується право, надане виробником (постачальником) РРО центру сервісного обслуговування (далі - ЦСО) на проведення технічного обслуговування та ремонту відповідної моделі (модифікації) РРО.
Податківці наголошують, що вимога про надання суб'єктом господарювання копії договору між ЦСО та виробником тимчасова. Вона виконуватиметься до створення Реєстру центрів сервісного обслуговування.
Для перереєстрації РРО необхідно додати:
довідку про опломбування РРО (при внесенні змін, які потребували переопломбування РРО);
копію договору суб'єкта господарювання з ЦСО про технічне обслуговування та ремонт РРО (у разі перереєстрації з метою використання РРО в іншій господарській одиниці).
Зазначимо, що на сьогодні спрощено процедуру перереєстрації РРО в контролюючому органі за новим основним місцем обліку суб'єкта господарювання як платника податків у разі зміни контролюючого органу, в якому суб'єкт господарювання обліковується як платник податків за основним місцем обліку.
Зокрема, встановлено, що реєстраційне посвідчення, видане суб'єкту господарювання контролюючим органом за попереднім місцем обліку, залишається чинним до моменту виникнення змін у даних щодо суб'єкта господарювання, які зазначено в реєстраційному посвідченні.
Документи щодо реєстрації/перереєстраціїРРО, які перебували в контролюючому органі за попереднім основним місцем обліку суб'єкта господарювання як платника податків, передаються разом із звітною спровою до контролюючого органу за новим основним місцем обліку такого платника податків.
Доповнено перелік підстав для скасування РРО. Так, скасування реєстрації РРО відбувається за наявності судового рішення про визнання недійсним договору оренди господарської одиниці. Скасування реєстрації за цією підставою може здійснюватися за заявою суб'єкта господарювання або за рішенням контролюючого органу за місцем реєстрації РРО.
Такі зміни зумовлені наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547. Детальніше про це йдеться в листі ДФС України від09.08.2016 р. №26897/7/99-99-08-01-03-17.

Rate this post