4 Речі, яких потрібно дотримуватися при податковому плануванні в 2017 році!

Кожне підприємство незалежно від масштабів діяльності в правовому полі зобов'язане дотримуватися податкового законодавства. Далекоглядне керівництво прагне використовувати всі можливі шляхи і пільги, що не суперечать чинному законодавству, з метою мінімізації щомісячних відрахувань. Оптимізація обліку оподаткування сприяє прибутковості діючого бізнесу та його динамічному розвитку.

Необхідність податкового планування

Оптимізація оподаткування на підприємстві являє собою пошук внутрішніх резервів з розроблення найбільш підходящої для кожного конкретного випадку бізнес-структури, яка дасть змогу скористатися певними послабленнями та пільгами. За допомогою досвідчених податкових консультантів вдасться провести оптимізацію всього оподаткування (за окремими видами податків або деякими угодами). Оптимізація податків оподаткування на будь-якому з підприємств дає змогу:

  • звести до мінімуму величину податкових зобов'язань;
  • збільшити розмір одержуваного прибутку;
  • приступити до розроблення умов взаємовигідного співробітництва з постачальниками (замовниками);
  • мінімізувати ймовірність виникнення штрафних санкцій.

Оптимізація оподаткування організації буде особливо актуальною в процесі проведення нестандартних угод.

Оптимізація податків за допомогою професіоналів

Наша компанія надає професійну юридичну та правову допомогу в питаннях оподаткування та взаємодії з державною фіскальною службою, податковими інспекціями та іншими контролюючими органами. Досвідченими фахівцями буде оцінено поточну схему роботи та надано конкретні поради для її подальшої оптимізації.

Професіонали своєї справи розпочинають розробку рішення, яке сприятиме оптимізації оподаткування та фінансових потоків, а також дасть змогу істотно спростити роботу. У письмовій формі будуть наведені висновки щодо проведеної роботи у вигляді докладної схеми і пояснень (можлива консультація в усній формі).

Оптимізація оподаткування компанії від досвідчених фахівців передбачає надання таких послуг:

  • консультаційну підтримку для мінімізації податкових наслідків;
  • підготовку пакета документів у вигляді договорів, актів, накладних тощо для реалізації розробленої схеми податкового планування;
  • надання рекомендацій щодо всіх легальних схем для зниження податкових навантажень;
  • розробку найбільш оптимальної схеми товарно-грошових потоків.

Фахівці юридичної компанії супроводжують своїх клієнтів у вирішенні питань щодо організації роботи підприємства "з нуля". Всебічна підтримка надається і в процесі реорганізації, стосовно роботи відділів, служб, документального забезпечення тощо. Підвищуйте прибутковість свого бізнесу і звертайтеся за юридичною підтримкою, працюйте за найоптимальнішою схемою і сприяйте прибутковості бізнесу, що динамічно розвивається.

Rate this post